طراحی سایت چاوش

طراحی سایت

ویترین جهانی خود را با طراحی سایت چاوش بسازید.

طراحی سایت کار هرکسی نیست. این جمله اولین چیزی‌ست که وقتی به سراغ شرکتی برای طراحی وب‌سایت‌تان می‌روید باید به خاطرتان بسپارید. متاسفانه بعضی از شرکت‌های طراحی از ناآگاهی مشتریان‌شان استفاده می‌کنند و سایت‌هایی طراحی می‌کنند که واقعا با نیاز مشتریان هم‌خوانی ندارد.

Web Design یا طراحی وب‌سایت در توضیحی ساده شامل تمامی مراحلی است که برای ایجاد یک وب‌سایت در فضای اینترنت انجام می‌شود؛ چه جزئی و چه کلی. مثلا وقتی صفحه‌ی وب‌سایتی را می‌بینید از کوچک‌ترین بخش آن مثل آیکون کنار اسم نویسنده تا پیچیده‌ترینش مانند ثبت‌نام در خبرنامه‌ی سایت جزو کارهایی است که در طراحی سایت باید در نظر گرفته شود.


هدف شما از درست کردن وب‌سایت خودتان چیست؟ ممکن است این سوال، ساده باشد اما خیلی از وب‌سایت‌ها با ندانستن جواب همین سوال ساده با شکست مواجه شده‌اند. به طور کلی شرکت‌ها و افراد از وب‌سایت استفاده می‌کنند تا برندشان را معرفی کنند، محصول بفروشند، نیازهای مشتریان را برطرف کنند یا این‌که فقط با مخاطبان درارتباط باشند و به آن‌ها اطلاعات بدهند. باید بدانید چه هدفی دارد و درجه‌ی اهمیت آن را هم به شرکت طراحی سایت بگویید. هرچقدر درک بهتری از بیزینس و کسب و کارتان داشته باشید، سایت بهتری خواهید داشت.

 
برگشت به بالا